SERWIS OPON

Firma MADAG mieszcząca się przy ul. Rybnickiej w Raciborzu prowadzi przedsprzedaż opon najlepszych producentów w atrakcyjnych cenach. Klienci, obok zmiany opon, mogą jednocześnie sprawdzić stan techniczny samochodu, czy wykonać drobne naprawy. Firma zaprasza do skorzystania z bezpłatnych badań ustawienia świateł zewnętrznych pojazdów.

Sprzedaż opon

Oferujemy Państwu w ciągłej sprzedaży markowe produkty w najlepszej cenie i najlepszych producentów: GOODYEAR, DUNLOP, FULDA, SAVA, MICHALIN, KLEBER, BF GOODRICH, KORMORAN, a także w systemie RUN ON FLAT i PAX.

Sprzedaż felg stalowych i aluminiowych

Prowadzimy sprzedaż felg z homologacją następujących marek: ENZO, AEZ, DEZENT, DOTZ.
Prowadzimy komputerową symulację doboru felg aluminiowych.

www.alcar.pl

Przechowalnia opon

Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo Państwa opon i felg w naszym magazynie. Sezonowe przechowywanie opon odbywa się w specjalistycznie przystosowanym magazynie, zgodnie z zaleceniami producentów opon i wymogami technicznymi.

W razie potrzeby zmiany opon wystarczy przyjechać i poprosić o zmianę opon, a nasi pracownicy odszukają i zmienią opony w Państwa samochodzie.

Wymiana opon

Korzystamy z profesjonalnych maszyn automatycznych nie rysujących felg aluminiowych.

Wyważanie kół

Wyważanie kół ma wpływ nie tylko na bezpieczeństwo jazdy, ale również na trwałość opon i innych elementów zawieszenia samochodu. Do wyważania stosujemy ciężarki aluminiowe klejone lub nabijane na życzenie klienta.
Wymiana opon typu RUN ON FLAT i PAX – prowadzimy pełny serwis opon typu RUN ON FLAT i PAX.

Pompowanie kół azotem

Pompowanie kół azotem zwiększa żywotność opony, wydłuża czas utrzymywania się stałego ciśnienia w oponie, co przekłada się na mniejsze zużycie paliwa.

Azot nie jest łatwopalny oraz nie „podtrzymuje” ognia, przez co zmniejsza się ryzyko zapalenia opony np. podczas „wystrzału”.

Naprawa opon

Większość przebić i przecięć na bieżniku do 6 mm może zostać naprawiona. Nie wolno naprawiać opon z uszkodzeniami ścianek bocznych

Serwis czujników ciśnienia w oponach

Nasz firma zajmuje się pełną obsługą kół wyposażonych w czujniki ciśnienia TPMS.