Serwis opon
Sprzedaż opon
Oferujemy Państwu w ciągłej sprzedaży markowe produkty w najlepszej cenie i najlepszych producentów: GOODYEAR, DUNLOP, FULDA, SAVA, MICHALIN, KLEBER, BF GOODRICH, KORMORAN, a także w systemie RUN ON FLAT i PAX.

Sprzedaż felg stalowych i aluminiowych
Prowadzimy sprzedaż felg z homologacją następujących marek: ENZO, AEZ, DEZENT, DOTZ.
Prowadzimy komputerową symulację doboru felg aluminiowych
www.alcar.pl

Przechowalnia opon
Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo Państwa opon i felg w naszym magazynie. Sezonowe przechowywanie opon odbywa się w specjalistycznie przystosowanym magazynie, zgodnie z zaleceniami producentów opon i wymogami technicznymi.
W razie potrzeby zmiany opon wystarczy przyjechać i poprosić o zmianę opon, a nasi pracownicy odszukają i zmienią opony w Państwa samochodzie.

Wymiana opon
Korzystamy z profesjonalnych maszyn automatycznych nie rysujących felg aluminiowych.

Wyważanie kół
Wyważanie kół ma wpływ nie tylko na bezpieczeństwo jazdy, ale również na trwałość opon i innych elementów zawieszenia samochodu. Do wyważania stosujemy ciężarki aluminiowe klejone lub nabijane na życzenie klienta.

Wymiana opon typu RUN ON FLAT i PAX - prowadzimy pełny serwis opon typu RUN ON FLAT i PAX.

Pompowanie kół azotem
Pompowanie kół azotem zwiększa żywotność opony, wydłuża czas utrzymywania się stałego ciśnienia w oponie, co przekłada się na mniejsze zużycie paliwa.
Azot nie jest łatwopalny oraz nie "podtrzymuje" ognia, przez co zmniejsza się ryzyko zapalenia opony np. podczas "wystrzału".

Naprawa opon
Większość przebić i przecięć na bieżniku do 6 mm może zostać naprawiona. Nie wolno naprawiać opon z uszkodzeniami ścianek bocznych.

Serwis czujników ciśnienia w oponach
Nasz firma zajmuje się pełną obsługą kół wyposażonych w czujniki ciśnienia TPMS.